Stephen King - Kan Varsa Pdf Epub Kitap indir

 Stephen King - Kan Varsa Pdf Epub Kitap indir Bu kitabı hemen şimdi ücretsiz indirip okumaya başlayabilirsiniz. Bu ve buna benzer binlerce kitaba ücretsiz ulaşabileceğiniz tek siteyiz. Yeni çıkan kitaplar ücretsiz bir şekilde sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. En yeni kitaplar için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. hergün binlerce yeni kitap bu site de sizleri bekliyor olacaktır. Pdf kitap indir butonuna tıklayarak bütün kitapları ücretsiz bir şekilde indirin.Kan varsa haber de vardır...

Habercilerin kullandığı bir deyişti bu ve o gün bir bombanın patlatıldığı Albert Macready Ortaokulu’nda kesinlikle kan vardı. Finders Keepers Dedektiflik Ajansı'nda günlük işleriyle ilgilenen Holly Gibney'nin dikkatini çeken ise bambaşka bir ayrıntıydı. O, kanın kokusunu alıp ilk haberi yapan muhabire takılmıştı. Holly'nin adama odaklanmasının geçerli bir nedeni vardı, çünkü o bir Yabancı'ydı.

Kan Varsa her biri okuru kendi korku dolu dünyasına çeken dört uzun öyküden oluşuyor. Holly’nin ilk yalnız macerasının dışında Bay Harrigan’ın Telefonu, Chuck’ın Hayatı ve Sıçan öyküleri uykularınızı kaçıracak.


Reactions

Yorum Gönder

0 Yorumlar