Resident Evil Village Pc Oyunu Ücretsiz Crack indir

 Resident evill 7. mayıs 2021 tarihinde yayınlandıktan hemen sonra oyunla ilgili çalışmalarımızı yaptık ve crack dosyasını hemen sizlere sunmak istiyoruz. Muhtemelen hiç bir yerde bulamayacağınız bu oyunu ücretsiz bir şekilde indirebileceksiniz. Hemen nasıl indireceğiniz hakkında birşeyler yzmak isterim.Resident Evil serisinin sekizinci büyük devam oyunu olan Resident Evil Village'da daha önce hiç görmediğin bir hayatta kalma korkusu deneyimini yaşa.


Büyük beğeni toplayan Resident Evil 7 biohazard'daki korkunç olaylardan birkaç yıl sonra geçen yepyeni hikaye örgüsü, geçmişteki kabuslarından kurtularak yeni bir yerde huzurlu bir hayat sürdüren Ethan Winters ve eşi Mia ile başlıyor. Birlikte yeni bir hayata başlamak üzereyken bir kez daha üzerlerine bir trajedi çöker.


ÖZELLİKLER

Birinci Şahıs Aksiyon Oyunu: Oyuncular Ethan Winters'ın rolüne bürünerek bütün yakın mesafeli savaşları ve korkunç kovalamacaları birinci şahıs perspektifinden deneyimler.

Tanıdık Yüzler ve Yeni Düşmanlar: Chris Redfield genellikle Resident Evil serisinin kahramanı olmuştur ancak Resident Evil Village'da daha sinsi amaçların peşinde. Gizemli köyde yaşayan yeni düşmanlar, Ethan'ı amansız bir şekilde avlayacak ve içine düştüğü bu kabusu anlamaya yönelik tüm çabalarına engel olacak

Reactions

Yorum Gönder

0 Yorumlar