Kahraman Tazeoğlu - Yalnızım Çünkü Sen Varsın Pdf Epub Kitap indir

Kahraman Tazeoğlu - Yalnızım Çünkü Sen Varsın Pdf Epub Kitap indir Bu kitabı hemen ücretsiz bir şekilde indirmeye başlamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Hemen şimdi pdf kitap indir butonuna tıklayarak kitabı ücretsiz bir şekilde indirmeye başlayabilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapacağınız hakkında bilginiz yok ise yukarıda bulunan pdf kitap nasıl indirilir butonuna tıklayarak bu kitabı ücretsiz bir şekilde nasıl indirebilirsiniz bunu öğrenebilirsiniz. Yalnızım Çünkü Sen Varsın PdfBu kitabı nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız sizlere yardımcı olmak isterim gelen hadi şimdi bakalım. Ayrıca yalnızım çünkü sen varsın epub uzantılı kitabı nasıl indireceğim hakkında açıklama yapmama pek de gerek yok açıklama aşağıdadır.


Yalnızım Çünkü Sen Varsın Kitap Açıklaması

"Yarına kalmanın adıydı belki yanında kalmak. Yanındayken bile bile kaybolmak… Bundan zerre korkmamak. Şimdi onu özlemek bile içinde bir bedel taşıyor. Ruhuna dokunamadığın kanına dokunuyor."


Şiirleri ve romanlarıyla kalplerinize dokunan Kahraman Tazeoğlu Yalnızım Çünkü Sen Varsın ile bu kez aşktan öteye geçiyor. Başka hayatların dokunuşlarıyla tamamlanan bir karakteri doğuran Tazeoğlu, öncesiz ve sonrasızlığını keşfedecek olan Efil'in rehberliğinde histerik bunalımlara düşen talihsiz ruhlara kendinizden daha yakın olmanızı sağlıyor.


Yalnızlığımızı tek bir bedenle sınırlandırmamıza ve aşkı adadığımız kişiyle derecelendirmemize rağmen insan olarak acılarımızın benzerliğiyle aslında ne kadar da yalnız olmadığımızı göreceksiniz.

Reactions

Yorum Gönder

0 Yorumlar