Cansu Canan Özgen - Dalgakıran Pdf Epub Kitap indir

 Cansu Canan Özgen - Dalgakıran Pdf Epub Kitap indir bu kitabı hemen şimdi ücretsiz bir şekilde indirip okumaya başlayabilirsiniz. Hemen şimdi aşağıda bulunan pdf kitap indir butonuna tıklayarak bu kitabı ücretsiz bir şekilde okumaya başlayabilirsiniz. Daha önce pdf kitap indirip okumadıysanız nasıl e kitap okurum butonuna tıklayarak nasıl ücretsiz bir şekilde sitemiz de bulunan kitapları okumaya başlayacağınız hakkında detaylı makaleye ulaşabilirsiniz. Dalgakıran pdf hakkında kitap açıklamasını aşağıya bırakıyorum severek okuyacağınızı düşünüyorum.Ne zaman biter fırtına?

Deniz durulunca mı, sen limana varınca mı?

Gıpta edilecek bir sevgilisi, zengin bir yaşamı, tıkır tıkır işleyen bağımsız bir düzeni ve arada yoklayan migren dışında hiçbir sıkıntısı olmayan başarılı işkadını Jülide Develi bir sabah gözlerini evinin terasının ucunda, kendini boşluğa bırakmak üzereyken açar. Ancak oraya nasıl geldiği ve neden bu intihara teşebbüs ettiğine dair hiçbir fikri yoktur.

Jülide bu travmatik deneyimin nedenini bulmak için uğraşırken bir kendini keşfetme yolculuğuna çıkar. Yolu beş benzemez yabancıyla kesişir ve umulmadık duraklara ulaşır. Bu ortak yolculukta Jülide, herkesin geçmişinin aslında halen bugünde yaşadığını fark edecektir.

Dalgakıran, Cansu Canan Özgen'in geniş bir yelpazedeki deneyim ve birikiminden süzülüp kuvvetli kalemi ve canlı anlatımıyla harmanlanan usta işi bir ilk roman. Psikolojik gerilim, polisiye ve dramanın sularında yüzüyor, sinematografik kurgusuyla merak, şefkat, öfke ve sürprizin gelgitlerini yükseltiyor.

Reactions

Yorum Gönder

0 Yorumlar