Sinan Meydan - Yakın Tarih için Pusula Pdf Kitap Epub indir

 

Uzun zamandır beklediğim kitaplar arasında yer alan Yakın tarih için pusula pdf dosyasını ücretsiz indirmek için yapmanız gereken oldukça basittir aşağıda bulunan pdf kitap indir butonuna tıklayarak bu kitaba hemen ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Aslında her gün bu ve buna benzer binlerce içerik ekliyorum ama bu kitap benim için oldukça özeldir . Tarih kitapları severleri için oldukça kaliteli bir kitaptır. Hemen şimdi okumaya başlayabilirsiniz.


Yakın Tarih için Pusula Kitap Açıklaması

İnsanın güvenebileceği en sağlam pusula özgür akıldır. Kant'ın ifadesiyle, "aklını kullanma cesaretini gösteren" aydınlanmış insan kendi yolunu bulur.

Bugün Türkiye'de yakın tarih hiç olmadığı kadar çarpıtılmakta ve bu çarpık tarih üzerinden yeni bir geçmiş ve gelecek kurgulanmak istenmektedir. Böyle bir ortamda, yakın tarih konusunda yeterli bilgi birikime sahip olmayan insanların, özellikle genç kuşakların yolunu kaybetmesi hiç de zayıf bir olasılık değildir. İşte "Yakın Tarih İçin Pusula", belgelere dayalı gerçek tarihi gözler önüne sererek yakın tarihte kaybolmanızı engellemek; yalan, yanlış ve çarpıtma bombardımanı arasında güvenle yolunuzu bulmanıza yardım etmek için yazılmıştır.

 


Reactions

Yorum Gönder

0 Yorumlar