Forza Horizon 4 Full Pc Oyunu Crackli indir


Forza Horizon 4 indir


Forza horizon 4 oyununu hemen ücretsiz bir şekilde indirmeye başlamak için yapmanız gereken oldukça basittir . Hemen şimdi bu oyunu ücretsiz bir şekilde indirip kurmak için detaylar aşağıda verilmiştir. Forza Horizon 4 oyuncu sayısı gün geçtikçe artmakta ve oyun fiyatından yakınanların sayısı da oldukça fazladır. Sizler de bu oyunu hemen şimdi ücretsiz bir şekilde yükleyip oynamak için aşağıda bulunan oyunu indir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Steam üzerinden yapılan oyun hakkında bilgisi şu şekilde ;


Dünyanın en harika otomobil festivalinde dinamik sezonlar her şeyi değiştiriyor. Tek başınıza veya başkalarıyla takım oluşturup paylaşımlı, açık bir dünyada güzel ve tarihi Büyük Britanya'yı keşfedin. 450'den fazla aracı toplayın, modifiye edin ve sürün. Yarışın, kontrol edin, oluşturun ve keşfedin. Bir Horizon süper yıldızı olmak için kendi yolunuzu seçin.
Forza horizon 4 oyunu indir bu oyunun sistem gereksinimleri şu şekildedir . Aslında minimum sistem gereksinimlerini yazsam sanırım yeterli olacaktır.

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 version 15063.0 or higher
İşlemci: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz OR Intel i5 750 @ 2.67Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia 650TI OR AMD R7 250x
DirectX: Sürüm 12
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
Reactions

Yorum Gönderme

0 Yorumlar