Bircan Yıldırım - Ben Kazanmadan Bitmez Pdf E Kitap Epub indir

 Ben Kazanmadan Bitmez Pdf Uzantılı dosya hakkında detaylar aşağıdaki gibidir.


Bircan yıldırım tarafından yazılmış yine mükemmel eserlerinden bir tanesi. Ben sanırım bu kadının hiç bir kitabında bu sefer satmayacak dedikodusu duymadım . 🙂 her defasında en çok satanlarda görüyorum bu durum beni rahatsız etmiyor aksine seviniyorum sevdiğim kadınlar arasında çünkü 🙂Ben Kazanmadan Bitmez E Kitap indir

Ben Kazanmadan bitmez e kitap indir yazarak ulaştığınız bu sayfa üzerinden sitemiz de bulunan bütün e kitap dosyalarının tamamını ücretsiz bir şekilde indirebileceksiniz. Ayrıca reklam seviyesini en aza indirip daha fazla insana ulaşmayı hedefledik. Ben Kazanmadan bitmez e kitap dosyasına bu yazının en sonunda ulaşabileceksiniz.


Sitemiz de bulunan binlerce ekitap arasından dilediğiniz bütün kitapları ücretsiz indirin yukarıda bahsetmiştim. Sitemiz de reklam sayısını en aza indirdik sizler için Hedefimiz daha fazla insana ulaşmak daha fazla insan ile bir olup tanışmaktır. Bunun için çalışıyor çabalıyoruz.


Kitap Tanıtım Bülteni

Ben kazanmadan bitmez pdf

Ben kazanmadan bitmez Pdf

Hayır! Düzen bozulmadı, yeniden kuruldu… Yıkılan bir şey yok, değişen çok şey var sadece ve her değişim ürkütücü bir karmaşayla, çözümsüz gibi görünen sorunlarla ve sonsuz kaygılarla yağar insanın üzerine…Yeni düzen bir tehdit değil, bir seçim…Teknolojik gelişmeler insan sağlığını korumaya yetmiyormuş, bir kez daha yüzleştik bu hakikatle… İnsanın sağlığı yine doğanın kanunlarına bağlı…Yeni dünya, bambaşka bir disiplin öğretiyor insanoğluna:“Şikâyet etmemeyi, güvenmeyi ve olana teslimiyeti…”


Ne kadar şikâyete saparsan, o denli şükre davet edilirsin. Dengelenirsin.Şimdiye kadar şikâyet ettiğin ne varsa, hepsine şükretmeyi öğretiyor yeni düzen sana.Belki sarsarak, belki acıtarak, belki tokatlayarak… Belki sen anlayıncaya dek şiddetini artırarak…Çünkü ilahi düzen, vazgeçmemiştir senden. Sadece fark etmeni ve hak etmeni bekliyordur hayatı…


Merak etme…Sen kazanmadan bitmeyecek bu hikâye…Çünkü kaybetmek için doğmadın. Bunun ne doğaya, ne evrene, ne de ilahi sisteme bir faydası var. Kazanmayı hak etmek üzere yaratıldın. Bu yüzden hep kazanmaya zorlamaya devam edecek seni sistem. İş ki, nasıl kazanmak gerektiğini bil. Hayat bir ödül değil, bir hak ediştir. Hayatı hak edenindir mutluluk ve düzen.


Tanıtım

Ben Kazanmadan Bitmez Pdf Kitap indir


Ben Kazanmadan Bitmez Kitap indir 900 gün, 900 saat ve 900 dakika


Ben Kazanmadan Bitmez Pdf indirme Nasıl Yapılır?

Ben kazanmadan bitmez pdf dosyasını nasıl indirebilirim sorusuna yanıt olarak bu yazıyı yazıyorum hemen şimdi bu dosyayı indirmek için aşağıda bulunan pdf kitap indir butonuna tıklayın hemen ardından gelen sayfa da sağ üst köşe de bulunan reklamı geç butonuna tıklayın ve yandex disc üzerinden kitabınızı hemen ücretsiz indirip okumaya başlayabilirsiniz.


Ben Kazanmadan Bitmez Epub indirme Nasıl Yapılır?

Bu soruya cevap arayanlar için oluşturduğumuz bu makale, sanırım konuya yanlış başladım. Ben Kazanmadan Bitmez Epub indirme Nasıl yapılır Sorusuna yanıt olarak bu yazıyı yazdım.

Yukarıda bulunan yazıdan farklı bir şey yazmayacağım ama epub indir butonuna tıklayın bir sonraki sayfada reklamı geç deyin. Yandex disc üzerinden kitabı ücretsiz indirip okumaya başlayınız.

Reactions

Yorum Gönderme

0 Yorumlar